www.adarts.pl
Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Całkowicie bezpieczne zakupy, płatności i dostawa -

Używamy standardowego bezpiecznego oprogramowania serwerowego (Secure Socket Layer - 1024 bitowy certyfikat SSL Global Server) w połączeniu z DataCash i Verisign. Twoje dane finansowe i osobiste, w tym numer karty kredytowej, imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu, są zaszyfrowane, aby nie można było ich przeglądać podczas podróży przez Internet. Wszystkie dane osobowe będą następnie przechowywane w naszej odizolowanej sieci, chroniąc ją przed wszelkimi nadużyciami lub kompromisami. Zachęcamy do kliknięcia logo Verisign w celu weryfikacji.

Nigdy nie bierzemy zapłaty za zamówione towary, dopóki te towary nie zostaną faktycznie wysłane lub bez wyraźnej uprzedniej zgody klienta.

Ostrzeżenia przeglądarki

Nasza strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zawierała wyrafinowaną technologię nawigacji i przeglądania Internetu, która zapewnia naszym klientom najwyższy poziom funkcjonalności i możliwości zakupu. Aby to zrobić, konieczne jest użycie określonych języków oprogramowania internetowego, takich jak Java Script, a zatem jeśli wyłączyłeś niektóre funkcje przeglądarki, takie jak Java Script, nie będziesz w stanie ukończyć części kasy naszej witryny. Podobnie, jeśli aktywowałeś najwyższe poziomy bezpieczeństwa w swojej przeglądarce, to czasami wyłącza Java Script automatycznie i wstawia ostrzeżenia lub okna dialogowe na https lub zabezpieczone strony internetowe. Wszystkie nasze przekazywanie, przechowywanie i użytkowanie informacji jest w 100% bezpieczne i weryfikowane przez Verisign zgodnie z powyższym pieczęcią.

Jeśli chcesz dokończyć zakup w witrynie, aktywuj ustawienia Java Script w przeglądarce. Zawsze możesz je zresetować po zakończeniu transakcji.

Gwarancja

Nasza gwarancja zakupów chroni Cię podczas zakupów na naszej stronie - nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej karty kredytowej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami
, aby omówić bezpieczeństwo.

Wszystkie towary oferowane przez firmę będą spełniać zobowiązania wynikające z przepisów o ochronie konsumentów.

Wyznaczona obsługa klienta Skupiamy się na minimalizacji nieuczciwych transakcji w sieci. Jako dodatkowy środek ostrożności, mamy wyznaczony zespół obsługi klienta, który skontaktuje się z Tobą w celu rozpoznania głosu i autoryzacji, jeśli nasze zabezpieczenia nie zostaną spełnione lub jeśli podejrzewamy jakiekolwiek niewłaściwe użycie.

Ochrona klienta -

Dążymy do ochrony Twojej prywatności. Będziemy używać wyłącznie informacji podanych w momencie składania zamówienia lub podczas składania zapytania za pomocą wszelkich środków, które są gromadzone zgodnie z prawem i zgodnie z Ustawą o ochronie danych z 1998 r. Jest ona zbierana przez personel starszy i wszystkie transakcje zainicjowane za pośrednictwem witryny w tej sieci. strona jest poufna. Twoje imię i nazwisko nie zostanie dodane do żadnej listy mailingowej i nigdy nie przekazujemy tych informacji stronom trzecim, bez zgody klienta.

Twoje dane osobowe -

Gromadzimy informacje o Tobie z dwóch głównych powodów:

* Aby przetworzyć zamówienie i

* Aby zapewnić Ci jak najbardziej wydajną obsługę.

Rodzaj informacji, które będziemy gromadzić o Tobie, zawiera: - Twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu, rozmiar, adres e-mail, wiek, numer telefonu i płeć. Pamiętaj, że niektóre z tych pól są opcjonalne, a informacje są używane tylko po to, aby zapewnić naszym klientom produkty, które im odpowiadają, tak skutecznie, jak to możliwe. Nigdy nie zbieramy poufnych informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody.

Zebrane informacje będą wykorzystywane do osobistego kontaktu i informowania o wszelkich ofertach, wyprzedażach lub promocjach prowadzonych przez witrynę. Nigdy nie zamierzamy wysyłać wiadomości e-mail do klienta, chyba że otrzymamy najpierw jego zgodę. Klienci mogą zostać automatycznie usunięci z naszej listy mailingowej, wysyłając e-mail. Uwaga - zautomatyzowany proces usuwa adres e-mail, który otrzymujemy. Zazwyczaj jest to podstawowy adres e-mail lub zwrotny adres e-mail.

Kontrolowanie danych osobowych -

Staramy się, aby posiadane przez nas informacje były dokładne i aktualne. Dane osobowe będą przechowywane w bezpieczny sposób, zgodnie z naszą wewnętrzną polityką bezpieczeństwa, Ustawą o ochronie danych z 1998 r., Zgodnością PCI Tier 1 i prawem.

Powrót
Copyright © 2020 www.adarts.pl